Prihlás ma

Prosím, zadajte do nasledujúceho formuláru Vaše používateľské meno a heslo.


Zdravotníctvo čaká pokles zdrojov

Zamestnanci s nízkymi príjmami budú platiť nižšie odvody. Odvodová odpočítateľná položka spôsobí výpadok zdrojov zdravotných poisťovní, pretože štát tento výpadok bude kompenzovať len z jednej tretiny. 

 
TAG CLOUD
regulácia lekári ÚDZS ministerstvo zdravotníctva HPI monitoring lieky VšZP zdravotné poistenie Zdravotná politika legislatíva v médiách makro financovanie WIKI odkazy MPK nemocnice zdravotné poisťovne tlačové správy Česko
TIP: Tag Cloud obsahuje zoznam najpoužívanejších tagov, pričom veľkosť fontu je priamo úmerná počtu použití konkrétneho tagu.

Monitoring médií

Zvolenská odchádza

V súvislosti s obstaraním predraženého CT v piešťanskej nemocnici musí z funkcie odísť ministerka Zuzana Zvolenská. Pre agentúru SITA komentoval túto situáciu Tomáš Szalay.

Eurofondy pre stavbárov, nie pre zdravotníkov

Po neúspešnom projekte unitarizácie zdravotného poistenia sa ministerstvo zdravotníctva chce pustiť do ďalšieho projektu s pochybným výsledkom.

Rozpočet: chýba svetlo na konci

Vláda schválila rozpočet pre zdravotníctvo prakticky bezo zmeny oproti augustovému návrhu. Ako vieme, ten nebol k rezortu veľmi žičlivý.

20 rokov súkromného zdravotníctva

K téme 20 rokov súkromného zdravotníctva na Slovensku sme pre Zdravotnícke noviny napísali krátku úvahu o pozitívach i negatívach.