Prihlás ma

Prosím, zadajte do nasledujúceho formuláru Vaše používateľské meno a heslo.


Zdravotníctvo čaká pokles zdrojov

Zamestnanci s nízkymi príjmami budú platiť nižšie odvody. Odvodová odpočítateľná položka spôsobí výpadok zdrojov zdravotných poisťovní, pretože štát tento výpadok bude kompenzovať len z jednej tretiny. 

 
TAG CLOUD
v médiách zdravotné poistenie legislatíva WIKI odkazy ministerstvo zdravotníctva Česko lekári Zdravotná politika makro ÚDZS HPI zdravotné poisťovne nemocnice MPK VšZP tlačové správy regulácia financovanie monitoring lieky
TIP: Tag Cloud obsahuje zoznam najpoužívanejších tagov, pričom veľkosť fontu je priamo úmerná počtu použití konkrétneho tagu.

Monitoring médií

Zvolenská odchádza

V súvislosti s obstaraním predraženého CT v piešťanskej nemocnici musí z funkcie odísť ministerka Zuzana Zvolenská. Pre agentúru SITA komentoval túto situáciu Tomáš Szalay.

Eurofondy pre stavbárov, nie pre zdravotníkov

Po neúspešnom projekte unitarizácie zdravotného poistenia sa ministerstvo zdravotníctva chce pustiť do ďalšieho projektu s pochybným výsledkom.

Rozpočet: chýba svetlo na konci

Vláda schválila rozpočet pre zdravotníctvo prakticky bezo zmeny oproti augustovému návrhu. Ako vieme, ten nebol k rezortu veľmi žičlivý.

20 rokov súkromného zdravotníctva

K téme 20 rokov súkromného zdravotníctva na Slovensku sme pre Zdravotnícke noviny napísali krátku úvahu o pozitívach i negatívach.