Prihlás ma

Prosím, zadajte do nasledujúceho formuláru Vaše používateľské meno a heslo.


Kto je kto

Vitajte v zložke Kto je kto, v ktorej na základe prehľadných životopisoch predstavujeme dôležitých aktérov zdravotnej politiky na Slovensku i v zahraničí, spolu s prepojením na ich najdôležitejšie a najzaujímavejšie počiny vo svete zdravotnej politiky.

Všetky životopisy sú vytvorené z voľne dostupných zdrojov a za ich správnosť HPI nenesie zodpovednosť. V prípade, že ste našli údaje,ktoré nie sú akutálne alebo pravdivé, napíšte nám. Veľmi radi tieto údaje opravíme alebo aktualizujeme.

Súčasná databáza našej „Heatlhpolicypédie“ nie je finálna a je pravidelne dopĺňaná. Ak ste svoje meno v tomto zozname nenašli a patríte k akérom slovenského zdravotníctva, pošlite nám svoj životopis a veľmi radi ho na našej stránke uverejníme. Ušetríte nám tým čas a predídete možnému uverejneniu nepravdivých, neaktuálnych a nekompletných údajov.

V prípade, že si neželáte, aby bol Váš životopis zaradený v tejto sekci, napíšte nám.

TAG CLOUD
WIKI odkazy lekári Česko tlačové správy ÚDZS financovanie VšZP MPK regulácia legislatíva zdravotné poistenie ministerstvo zdravotníctva lieky v médiách zdravotné poisťovne Zdravotná politika HPI nemocnice makro monitoring
TIP: Tag Cloud obsahuje zoznam najpoužívanejších tagov, pričom veľkosť fontu je priamo úmerná počtu použití konkrétneho tagu.