Prihlás ma

Prosím, zadajte do nasledujúceho formuláru Vaše používateľské meno a heslo.


Kto je kto

Vitajte v zložke Kto je kto, v ktorej na základe prehľadných životopisoch predstavujeme dôležitých aktérov zdravotnej politiky na Slovensku i v zahraničí, spolu s prepojením na ich najdôležitejšie a najzaujímavejšie počiny vo svete zdravotnej politiky.

Všetky životopisy sú vytvorené z voľne dostupných zdrojov a za ich správnosť HPI nenesie zodpovednosť. V prípade, že ste našli údaje,ktoré nie sú akutálne alebo pravdivé, napíšte nám. Veľmi radi tieto údaje opravíme alebo aktualizujeme.

Súčasná databáza našej „Heatlhpolicypédie“ nie je finálna a je pravidelne dopĺňaná. Ak ste svoje meno v tomto zozname nenašli a patríte k akérom slovenského zdravotníctva, pošlite nám svoj životopis a veľmi radi ho na našej stránke uverejníme. Ušetríte nám tým čas a predídete možnému uverejneniu nepravdivých, neaktuálnych a nekompletných údajov.

V prípade, že si neželáte, aby bol Váš životopis zaradený v tejto sekci, napíšte nám.

TAG CLOUD
MPK lieky WIKI odkazy makro VšZP lekári financovanie nemocnice ÚDZS monitoring tlačové správy Česko Zdravotná politika legislatíva zdravotné poistenie regulácia zdravotné poisťovne ministerstvo zdravotníctva HPI v médiách
TIP: Tag Cloud obsahuje zoznam najpoužívanejších tagov, pričom veľkosť fontu je priamo úmerná počtu použití konkrétneho tagu.