Prihlás ma

Prosím, zadajte do nasledujúceho formuláru Vaše používateľské meno a heslo.


CEE HPN: Videá

Ako bude vyzerať zdravotníctvo v roku 2020?

Predpovedanie budúcnosti zdravotníctva bolo prvým výsledkom spolupráce medzinárodného združenia CEE HPN, ktorého spoluzakladateľom je aj HPI. V CEE HPN sa spájajú zdravotnícke think tanky a odborníci na zdravotnú politiku z krajín strednej a východnej Európy. Spoločne hľadajú odpovede a riešenia na súčasné i budúce výzvy pre udržateľnosť a rozvoj zdravotných systémov.

Strategické scenáre z dielne CEE HPN vychádzajú z prognózy vývoja hlavných hybných síl v zdravotníctve. 4 základné scenáre vedú k štyrom alternatívnym budúcnostiam, ktoré s umeleckým nadhľadom spracovali českí a slovenskí autori v nasledujúcich videách.

Celé znenie scenárov si môžete aj bezplatne stiahnúť a to v angličtine alebo češtine.
 

CEE HPN: The Broker

Ako bude vyzerať zdravotníctvo v roku 2020? Strategický scenár INDUSTRY DRIVES z dielne CEE HPN vychádza z prognózy možného vývoja hlavných hybných síl v zdravotníctve. Jedna zo štyroch alternatívnych budúcností spracovaná s umeleckým nadhľadom.

CEE HPN: Unity

Ako bude vyzerať zdravotníctvo v roku 2020? Strategický scenár GOVERNMENT SERVES z dielne CEE HPN vychádza z prognózy možného vývoja hlavných hybných síl v zdravotníctve. Jedna zo štyroch alternatívnych budúcností spracovaná s umeleckým nadhľadom.

CEE HPN: White Clan

Ako bude vyzerať zdravotníctvo v roku 2020? Strategický scenár DOCTORS DICTATE z dielne CEE HPN vychádza z prognózy možného vývoja hlavných hybných síl v zdravotníctve. Jedna zo štyroch alternatívnych budúcností spracovaná s umeleckým nadhľadom.

CEE HPN: Fairy Julie

Ako bude vyzerať zdravotníctvo v roku 2020? Strategický scenár CONSUMERS RULE z dielne CEE HPN vychádza z prognózy možného vývoja hlavných hybných síl v zdravotníctve. Jedna zo štyroch alternatívnych budúcností spracovaná s umeleckým nadhľadom.