Prihlás ma

Prosím, zadajte do nasledujúceho formuláru Vaše používateľské meno a heslo.


O nás

Stredoeurópsky inštitút pre zdravotnú politiku – Health Policy Institute (HPI) je think tank zaoberajúci sa zdravotnou politikou a ekonómiou zdravotníctva na Slovensku a v krajinách strednej a východnej Európy. Zakladajúcimi partnermi HPI sú Henrieta Maďarová, Peter Pažitný, Tomáš Szalay a Angelika Szalayová.

Právna forma HPI je občianske združenie zaregistrované 27. 1. 2005 na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky (číslo spisu VV3/1-900/90-25460).

Naša adresa: Prokopova 15, Petržalka

Health Policy Institute sídli od leta 2011 v nových priestoroch. Veľký rodinný dom v bratislavskej Petržalke na Prokopovej 15 poskytuje lepší komfort a viac priestoru pre naše rozširujúce sa aktivity. Parkuje sa tu lepšie než v centre mesta. A na dvore domu máme gril!

 

Ľudia

Tím Health Policy Institute tvoria partneri (Peter Pažitný, Tomáš Szalay, Angelika Szalayová), senior analytici (Sylvia Hnilicová, Daniela Kandilaki, Karol Morvay, Roman Mužik, Mária Pourová), junior analytik (Jana Andelová), marketingový konzultant (Katarína Skybová), koordinátor pre CEE Health Policy Network (Natália Urbanová) a office manažérka (Michaela Stašiniaková).

Misia

Poslanie Health Policy Institute

Referencie

Referencie Health Policy Institute rozdelené podľa krajín.

HPI: kto nás platí

Health Policy Institute má ako občianske združenie rôzne typy príjmov, z ktorých financuje svoju činnosť.

Výročné správy

Výročné správy Health Policy Institute 2005 – 2012.

Kontakt

Stredoeurópsky inštitút pre zdravotnú politiku – Health Policy Institute
Prokopova 15
851 01 Bratislava

tel: (+421) 0948 662 600 – Michaela Stašiniaková (Pon. – Pia. od 7.30 do 15.30)

hpi@hpi.sk