Informácie o seminári

piatok, 13. máj 2011, 14:55

14. júna 2011 od 9:00 do 15:00 v Ponteo Activity Park Rusovce

Prihlásiť na program sa môžete vyplnením priloženej prihlášky a jej zaslaním e-mailom na morvayova@hpi.sk (scan prihlášky) alebo vyplňte online registračný formulár. V prípade záujmu Vám ďalšie informácie poskytne Ivana Morvayová, tel: +421 911 596 555, fax: +421 2 207 11 962.

Cieľová skupina:

Cieľovou skupinou sú ekonomickí a zdravotnícki profesionáli zdravotných poisťovní, bánk, komerčných poisťovní, investorov, poskytovateľov, nemocníc, ambulatných lekárov, lekárnikov, farmaceutických firiem, spoločností zaoberajúcich sa predajom zdravotníckych pomôcok a ďalších organizácií fungujúcich v sektore zdravotníctva.

Prínos programu:

V súčasnosti Slovensko prechádza ďalšími legislatívnymi zmenami. Účastníci semináru sa oboznámia s prijatými ale aj pripravovanými legislatívnymi zmenami v slovenskom zdravotníctve a legislatívnymi zámermi slovenskej vlády. Účasťou na seminári sa účastníci budú môcť včas pripraviť a očakávané zmeny prijať a implementovať vo svojej práci bez zdržaní a obmedzení. Program zároveň predstaví makroekonomické nastavenie sektoru zdravotníctva na roky 2011 a 2012 a jeho informácie sú základom pre tvorbu rozpočtov a prognóz spoločností fungujúcich v  zdravotníctve.

Počet účastníkov:

Počet účastníkov je limitovaný na 40. Skôr prihlásení účastníci budú uprednostnení. Minimálny počet účastníkov je 20. V  prípade, že sa na program prihlási menej ako 20 účastníkov, spoločnosť HPI si vyhradzuje právo program nerealizovať.

Cieľ:

Program dostatočne dopredu pripravuje účastníkov systému na legislatívne zmeny a vysvetľuje tie, ktoré už nastali a zároveň približuje makroekonomické nastavenie zdravotníctva a systém odvodov v rôznych scenároch.

Miesto konania:

Ponteo Activity Park Rusovce, Starorímska 1a, 851 10 Bratislava – Rusovce, www.ponteo.sk

Termín vzdelávania:

14. 6. 2011 (utorok) od 9,00 hod do 15,00 hod

Cena programu:

149 € Pri prihlásení po 23. 5. 2011 je cena 149 € s DPH na jedného účastníka

Využite zľavu pri včasnej registrácii:

99 € Pri prihlásení do 23. 5. 2011 je cena 99 € s DPH na jedného účastníka

Súčasťou ceny sú študijné materiály, náklady na prednášajúcich a vytvorenie prezentácií, náklady na prenájom miestnosti, občerstvenie, obed, náklady na organizáciu a administráciu programu.

Štvrťročník o liekovej politike

Pharma Outlook

Sprievodca pôrodnicami

Sprievodca pôrodnicami

rodinka.sk & HPI

Prihláste sa na odber newslettera

Ak sa chcete prihlásiť k odberu newsletteru, zadajte svoju e-mailovú adresu do poľa pod týmto textom a stlačte tlačidlo.

Slovenská aliancia pre chronické ochorenia