Informácie o seminári

utorok, 15. máj 2012, 15:01

5. júna 2012 od 9:00 do 14:00 v Ponteo Activity Park Rusovce

Prihlásiť na program sa môžete vyplnením priloženej prihlášky a jej zaslaním emailom na konferencie@hpi.sk (scan prihlášky) alebo vyplňte online registračný formulár. V prípade záujmu Vám ďalšie informácie poskytne Michaela Badinová, tel. +421 911 596 555.

Cieľová skupina:

Cieľovou skupinou sú ekonomickí a zdravotnícki profesionáli zdravotných poisťovní, bánk, komerčných poisťovní, investorov, poskytovateľov, nemocníc, ambulatných lekárov, lekárnikov, farmaceutických firiem, spoločností zaoberajúcich sa predajom zdravotníckych pomôcok a ďalších organizácií fungujúcich v sektore zdravotníctva.

Prínos programu:

V súčasnosti Slovensko čakajú ďalšie legislatívne zmeny. Účastníci semináru sa oboznámia s prijatými ale aj pripravovanými legislatívnymi zmenami v slovenskom zdravotníctve a legislatívnymi zámermi novej slovenskej vlády. Účasťou na seminári sa účastníci budú môcť včas pripraviť na zmeny a prijať a implementovať ich vo svojej práci bez zdržaní a obmedzení. Program zahŕňa aktuálne témy ako je programové vyhlásenie vlády pre oblasť zdravotníctva alebo predložená novela zákona o zdravotnom poistení a zákona o zdravotných poisťovniach ako aj finančný výhľad zdravotníctva v kontexte aktuálneho ekonomického vývoja a zámerov novej vlády.

Počet účastníkov:

Počet účastníkov je limitovaný na 50. Skôr prihlásení účastníci budú uprednostnení. Minimálny počet účastníkov je 20. V  prípade, že sa na program prihlási menej ako 20 účastníkov, spoločnosť HPI si vyhradzuje právo program nerealizovať.

Cieľ:

Program dostatočne dopredu pripravuje účastníkov systému na legislatívne zmeny a vysvetľuje tie, ktoré už nastali a zároveň približuje nastavenie zdravotníctva na základe aktuálneho ekonomického, legislatívneho a politického vývoja.

Miesto konania:

Ponteo Activity Park Rusovce, Starorímska 1a, 851 10 Bratislava – Rusovce, www.ponteo.sk

Termín vzdelávania:

5. 6. 2012 (utorok) od 9,00 hod do 14,00 hod

Cena programu:

180 € Pri prihlásení po 25. 5. 2012 je cena 180 € s DPH na jedného účastníka

Využite zľavu pri včasnej registrácii:

120 € Pri prihlásení do 25. 5. 2012 je cena 120 € s DPH na jedného účastníka

Súčasťou ceny sú študijné materiály, náklady na prednášajúcich a vytvorenie prezentácií, náklady na prenájom miestnosti, občerstvenie, obed, náklady na organizáciu a administráciu programu.

Štvrťročník o liekovej politike

Pharma Outlook

Sprievodca pôrodnicami

Sprievodca pôrodnicami

rodinka.sk & HPI

Prihláste sa na odber newslettera

Ak sa chcete prihlásiť k odberu newsletteru, zadajte svoju e-mailovú adresu do poľa pod týmto textom a stlačte tlačidlo.

Slovenská aliancia pre chronické ochorenia