Informácie o seminári

streda, 27. február 2013, 21:15

19. marca 2013 od 9:00 do 14:00 v Ponteo Activity Park Rusovce

Prihlásiť na program sa môžete vyplnením priloženej prihlášky a jej zaslaním emailom na konferencie@hpi.sk (scan prihlášky) alebo vyplňte online registračný formulár. V prípade záujmu Vám ďalšie informácie poskytne Michaela Badinová, tel. +421 911 596 555.

Cieľová skupina:

Cieľovou skupinou sú ekonomickí a zdravotnícki profesionáli zdravotných poisťovní, bánk, komerčných poisťovní, investorov, poskytovateľov, nemocníc, ambulantných lekárov, lekárnikov, farmaceutických firiem, spoločností zaoberajúcich sa predajom zdravotníckych pomôcok a ďalších organizácií fungujúcich v sektore zdravotníctva.

Prínos Programu:

Parlamentom prešli zmeny v zdravotníckej legislatíve, ďalšie sa chystajú, náš seminár Vám pomôže sa v nich zorientovať. Očakávame zákon o unitárnom systéme zdravotných poisťovní v pripomienkovom konaní, predstavíme komentár HPI  štúdii IFP o efektívnosti slovenského zdravotníctva. Hlbšie sa budeme venovať problematike e-Health na Slovensku. Okrem pohľadu expertov ponúkneme aj široký priestor na diskusiu. Finančná udržateľnosť systému zdravotníctva – aká je prognóza? Analýza Health Policy Institute. Zúčastnite sa legislatívneho seminára a budete sa tak môcť včas pripraviť na zmeny a nové trendy a implementovať ich vo svojej práci.

Počet účastníkov:

Počet účastníkov je limitovaný na 50. Skôr prihlásení účastníci budú uprednostnení. Minimálny počet účastníkov je 20. V prípade, že sa na program prihlási menej ako 20 účastníkov, spoločnosť HPI si vyhradzuje právo program nerealizovať.

Miesto konania:

Ponteo Activity Park Rusovce, Starorímska 1a, 851 10 Bratislava – Rusovce, www.ponteo.sk

Termín seminára:

19. 03. 2013 (utorok) od 9,00 do 14,00 hod

Cena seminára:

180 €   Pri prihlásení po 08. 03. 2013 je cena 180 € s DPH na jedného účastníka.

Využite zľavu pri včasnej registrácii:

120 €   Pri prihlásení do 08. 03. 2013 je cena 120 € s DPH na jedného účastníka.

Súčasťou ceny sú študijné materiály, náklady na prednášajúcich a vytvorenie prezentácií, náklady na prenájom miestnosti, občerstvenie, obed, náklady na organizáciu a administráciu seminára.

Štvrťročník o liekovej politike

Pharma Outlook

Sprievodca pôrodnicami

Sprievodca pôrodnicami

rodinka.sk & HPI

Prihláste sa na odber newslettera

Ak sa chcete prihlásiť k odberu newsletteru, zadajte svoju e-mailovú adresu do poľa pod týmto textom a stlačte tlačidlo.

Slovenská aliancia pre chronické ochorenia