Informácie o seminári 01. 12. 2015

štvrtok, 12. november 2015, 21:17

01. decembra 2015 od 9:00 do 14:00 v Ponteo Activity Park Rusovce

Prihlásiť na program sa môžete vyplnením priloženej prihlášky a jej zaslaním emailom na konferencie@hpi.sk (scan prihlášky) alebo vyplňte online registračný formulár. V prípade záujmu Vám ďalšie informácie poskytneme na tel. +421 948 662 600.

informácie o štruktúre programu, harmonograme a prednášajúcich

Cieľová skupina:

Cieľovou skupinou sú ekonomickí a zdravotnícki profesionáli zdravotných poisťovní, bánk, komerčných poisťovní, investorov, poskytovateľov, nemocníc, ambulantných lekárov, lekárnikov, farmaceutických firiem, spoločností zaoberajúcich sa predajom zdravotníckych pomôcok a ďalších organizácií fungujúcich v sektore zdravotníctva.

Prínos Programu:

Úvod seminára bude patriť prehľadu aktuálnej legislatívy v zdravotníctve.

Ústrednou témou seminára bude rozpočet pre zdravotníctvo na rok 2016. Rozpočet sa bude diskutovať a schvaľovať na aktuálnej schôdzi NR SR. Legislatívny seminár HPI Vám ponúka rovnako možnosť diskusie a pohľad odborníkov z praxe naviac. Svoj postoj k rozpočtu príde predstaviť Mgr. Viktor Dudáš ako zástupca nemocničného poskytovateľa, MUDr. Ladislav Pásztor z Asociácie súkromných lekárov SR, Ing. Mgr. Radomír Vereš, zástupca zdravotnej poisťovne a pozvali sme aj zástupcu ministerstva financií. Diskusiu uvádza a moderuje MUDr. Tomáš Szalay. Tešíme sa na plodnú diskusiu a názory od účastníkov seminára v rámci diskusie!

Záver seminára sa bude venovať analýze 3 rokov používania PCG v prerozdelení. MUDr. Angelika Szalayová, MSc. predstaví novú analýzu HPI.

Počet účastníkov:

Počet účastníkov je limitovaný na 50. Skôr prihlásení účastníci budú uprednostnení. Minimálny počet účastníkov je 20. V prípade, že sa na program prihlási menej ako 20 účastníkov, spoločnosť HPI si vyhradzuje právo program nerealizovať.

Miesto konania:

Ponteo Activity Park Rusovce, Starorímska 1a, 851 10 Bratislava – Rusovce, www.ponteo.sk

Termín seminára:

01. 12. 2015 (utorok) od 9,00 do 14,00 hod

Cena seminára:

180 €   Pri prihlásení po 24. 11. 2015 je cena 180 € s DPH na jedného účastníka.

Využite zľavu pri včasnej registrácii:

120 €   Pri prihlásení do 24. 11. 2015 je cena 120 € s DPH na jedného účastníka.

Súčasťou ceny sú študijné materiály, náklady na prednášajúcich a vytvorenie prezentácií, náklady na prenájom miestnosti, občerstvenie, obed, náklady na organizáciu a administráciu seminára.

Štvrťročník o liekovej politike

Pharma Outlook

Sprievodca pôrodnicami

Sprievodca pôrodnicami

rodinka.sk & HPI

Prihláste sa na odber newslettera

Ak sa chcete prihlásiť k odberu newsletteru, zadajte svoju e-mailovú adresu do poľa pod týmto textom a stlačte tlačidlo.

Slovenská aliancia pre chronické ochorenia