Informácie o seminári

štvrtok, 26. február 2015, 0:55

17. marca 2015 od 9:00 do 14:00 v Ponteo Activity Park Rusovce

 

Prihlásiť na program sa môžete vyplnením priloženej prihlášky a jej zaslaním emailom na konferencie@hpi.sk (scan prihlášky) alebo vyplňte online registračný formulár. V prípade záujmu Vám ďalšie informácie poskytne Michaela Stašiniaková, tel. +421 948 662 600.

Cieľová skupina:

Cieľovou skupinou sú ekonomickí a zdravotnícki profesionáli zdravotných poisťovní, bánk, komerčných poisťovní, investorov, poskytovateľov, nemocníc, ambulantných lekárov, lekárnikov, farmaceutických firiem, spoločností zaoberajúcich sa predajom zdravotníckych pomôcok a ďalších organizácií fungujúcich v sektore zdravotníctva.

Prínos Programu:

Úvod seminára bude patriť prehľadu aktuálnej legislatívy v zdravotníctve.

Ústrednou témou seminára bude téma poplatkov v zdravotníctve. Novela zákona o rozsahu zdravotnej starostlivosti spustila vlnu diskusie o poplatkoch. Legislatívny seminár HPI bude v tejto diskusii pokračovať. Panelistami sú MUDr. Pásztor z Asociácie súkromných lekárov SR, Ing. arch. Radoslav Herda z pacientskej organizácie Slovenský pacient, MUDr. Viliam Novotný ako zástupca výboru NRSR pre zdravotníctvo a MUDr. Marián Faktor, expert KDH pre zdravotníctvo. Tešíme sa na plodnú diskusiu a pohľady na túto tematiku od účastníkov seminára v rámci diskusie!

Záver seminára sa bude venovať zhodnoteniu nášho systému zdravotníctva z pohľadu pacienta. MUDr. Tomáš Szalay predstaví komentár HPI k nedávno zverejnenej analýze hodnotenia európskych systémov zdravotníctva  – Euro Health Consumer Index 2014.

Počet účastníkov:

Počet účastníkov je limitovaný na 50. Skôr prihlásení účastníci budú uprednostnení. Minimálny počet účastníkov je 20. V prípade, že sa na program prihlási menej ako 20 účastníkov, spoločnosť HPI si vyhradzuje právo program nerealizovať.

Miesto konania:

Ponteo Activity Park Rusovce, Starorímska 1a, 851 10 Bratislava – Rusovce, www.ponteo.sk

Termín seminára:

17. 03. 2015 (utorok) od 9,00 do 14,00 hod

Cena seminára:

180 €   Pri prihlásení po 11. 03. 2015 je cena 180 € s DPH na jedného účastníka.

Využite zľavu pri včasnej registrácii:

120 €   Pri prihlásení do 11. 03. 2015 je cena 120 € s DPH na jedného účastníka.

Súčasťou ceny sú študijné materiály, náklady na prednášajúcich a vytvorenie prezentácií, náklady na prenájom miestnosti, občerstvenie, obed, náklady na organizáciu a administráciu seminára.

Štvrťročník o liekovej politike

Pharma Outlook

Sprievodca pôrodnicami

Sprievodca pôrodnicami

rodinka.sk & HPI

Prihláste sa na odber newslettera

Ak sa chcete prihlásiť k odberu newsletteru, zadajte svoju e-mailovú adresu do poľa pod týmto textom a stlačte tlačidlo.

Slovenská aliancia pre chronické ochorenia